Språk/Language

Fler kontaktuppgifter för Nyhemsskolan 7-9


Biträdande rektor
Anna Nyman Adolfsson
0122-856 58, 076-127 80 10
anna.nyman.adolfsson@finspang.se

Studie- och yrkesvägledare
Michaela Bärlund
072-521 62 34
michaela.barlund@finspang.se

Driftsamordnare
Staffan Samuelsson
070-523 18 97
staffan.samuelsson@finspang.se

Sjukanmälan
Respektive klasstelefon, se nedan

Fritidsledare
Annica Nilsson
0122-856 80
annica.nilsson@finspang.se

Skolsköterska
Renée Höglund
0122-856 83
renee.hoglund@finspang.se

Kurator
Malin Goding
0122-855 41, 072-726 37 00
malin.goding@finspang.se

Specialpedagog
Marie Wallbom
072-217 66 22
marie.wallbom@finspang.se

Kontakt

Christina Ericsson
Administratör
Nyhemsskolan F-9 och Särskolan

0122-856 70
christina.ericsson@finspang.se

Oxhagsvägen 22, 612 32 Finspång

Therese Eriksson
Administratör
Nyhemsskolan F-9, Särskolan, Hällestad och Grytgöls skola

0122-856 68
therese.eriksson@finspang.se

Oxhagsvägen 22, 612 32 Finspång

Mia Nylander-Karlsson
Rektor
Nyhemsskolan Åk 7-9

0122-856 73
mia.nylander@finspang.se

Oxhagsvägen 22, 612 32 Finspång